Kurumsal Satış

Enfal Tekstil Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti tekstil hayatına 1996 yılında fantezi iplik üretimi ile başlamıştır.

Yıllık 2500 ton KDK ve 500 ton fantezi iplik üretiminin yanında 2000 yılında örme kumaş imalatını da bünyesine alarak yoluna devam eden ve her geçen yıl yaptığı makine yatırımlarıyla üretim kapatisesini sürekli artırmış olup yıllık ortalama 3,5 - 4 milyon mt kumaş imalatı yapabilmektedir. 

Üretiminin % 50’ si ihracata yönelik olarak devam eden firmamızın kumaş çeşitlerinde ana başlık olarak düz örme kadife, gofre baskılı kadife, piliseli, varak baskılı, flok baskılı, flok ve griter baskılı kumaşlar kdk ipliğinden yapılan havlu tarzı kumaşlar ve bunların kendi içindeki çeşitlemelerinden oluşmaktadır.

Hedefimiz bu alanda her geçen gün kendimizi geliştirmek, çalıştığımız müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermektir

Enfal Tekstil Mak. San. Tic. Ltd. Şti. Markası olarak bünyesi altında faliyet gösteren MerlinaHome markasının, mevcut ürünleri ve sektörel bazda Enfal Tekstil markası olarak döşemelik kumaş ve Fantazi iplik alanında tüm yurt içi ve yurt dışı pazarlarına kurumsal satışımız mevcuttur.

Konu ile ilgili talepleriniz için lütfen iletşime geçiniz.

 

Fabrika iletşim:  Tel:  0(224) 261 62 29     Fax : 0(224) 261 51 60